Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

BÖHLER WELDING یکی از عرضه کنندگان اصلی مواد مصرفی جوشکاری برای آلیاژهای مقاوم در برابر خوردگی و همچنین فولادهای دما بالا و مقاوم به خزش است، که مجموعه کاملی از راه حل ها را برای تمام کاربردهای جوشکاری لب به لب و فلزات پایه ارائه می نماید. به همین دلیل، تولیدکنندگان اصلی در صنایع مختلف فرآوری از سال 1927 ترجیح داده اندکه در سراسر جهان از محصولات و خدمات BÖHLER WELDING استفاده نمایند.
حساس ترین صنایع به تجربه و کیفیت اثبات شده ما برای کاهش هزینه های تولید و افزایش عمر مفید اجزاء واحدهای صنعتی اعتمادمی کنند. مهندسین مجرب جوشکاری ما به شما کمک خواهند نمود بهینه ترین و اقتصادی ترین راه حل های جوشکاری مناسب نیازمندی های خاص خود را بیابید. سر مقاله
مشتریان BÖHLER WELDING می توانند از میان طیف گسترده ای از الکترودها و سیم های دارای کیفیت بالا انتخاب نمایند که طبق جدیدترین مشخصات این صنعت ساخته شده اند. نیازمندی های خاص مشتری و فرآیند: یعنی: اسناد راهنما، جداول اطلاعات فنی، گواهی نامه، آزمایش، بسته بندی و علامت گذاری محصولات را می توان طبق تقاضا فراهم نمود.تمرکز خاص ما بر روی محصولات دما بالا و مقاوم به خزش، و همچنین مواد مصرفی جوشکاری فولاد ضدزنگ و پایه نیکل، به همراه تجربه و سابقه مستحکم تقریباً 80 ساله، BÖHLER WELDING را به شریکیقدرتمند برای تقاضاهای صنایع فرآوری امروزه در زمینه کیفیت بالا بدل ساخته است.

 
 

طراحی شده توسط سعید بزرگ زاده