Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

الکترود کسترا

 DIN8555
AWS

توضیحات

KST E 20 W E1 UM 250
E Fe1

الکترود پوشش داده شده اصلی برای ریل های سخت ، چرخ دنده ها ، شافت ها ، چرخ های جرثقیل سقفی و سایر موارد قطعاتی که به سختی و سختی متوسط نیاز است. چندین لایه را می توان اعمال کرد ، و فلز جوشکاری با حذف خوب سرباره به راحتی ماشینکاری می شود.

KST E 25 W E1 UM 300 P
E Fe1
الکترود پوشش داده شده اساسی برای قطعات مقاوم در برابر اصطکاک و ضربه ، مانند چرخ های سربار ، ریل ها ، شافت ها و غیره می توان چندین لایه را بدون ترک اعمال کرد. فلز جوشکاری شده قابل پردازش است و می تواند سختی آن را با شعله افزایش دهد.
KST E 35 W
E1 UM 350 P
E Fe1

الکترود پوشش داده شده اساسی برای قطعات تجهیزات سخت روبرو تحت اصطکاک ، مانند چرخ های جرثقیل ، شافت و غیره فلز جوش ضخیم است و می توان آن را با ابزارهای سخت فلزی ساخت.

KST E 40 W
E6 UM 40
E Fe2

الکترود پوشش داده شده پایه برای قطعات تحت اصطکاک و ضربه بالا نشان داده شده است. با وجود آن سختی بالا ، فلز جوش سخت است ، بدون ترک و مقاومت در برابر جوش ، این امکان را ایجاد می کند برای اعمال ضخامت های بالا

KST E 60 W
E6 UM 60 P
E Fe8

الکترود پوشش داده شده اساسی برای قطعات ماشین سخت جلوی در معرض سایش / اصطکاک بالا. همچنین برای بازسازی لبه برش ابزار برش سرد و همچنین استفاده از پوشش نشان داده شده است.

KST D 45  E3 UM 45 T
E Fe3 
 الکترود پوشش داده شده پایه برای بازیابی ابزارهای گرم کار برای برش گرم ، برش چاقو ، جعل قالب ، و غیره ، و همچنین برای ساخت فولاد کربن و کم ابزارهای فولادی آلیاژی ، ساخت و ساز سخت در منطقه کار ابزارهای پیرایش ، قالب ، مشت ، و غیره فلز جوش قابل پردازش است ، پیش گرمایش توصیه می شود
KST D 55
E4 UM 60 ST
E Fe4
الکترود پوشش داده شده با روتیل برای بازسازی فولادهای ابزار برای کار سرد و گرم ، مانند برش چاقو ، ابزارهای برش ، قالب های جعلی و غیره و همچنین لبه های سخت ابزارهای فولاد کربنی. فلز جوش ، حتی در هنگام استفاده ، از سختی و مقاومت بالا نشان می دهد
KST D 60
E4 UM 60 ST
E Fe4

الکترود پوشش داده شده اساسی برای بازسازی لبه برش ابزارهای فولادی پرسرعت ، نشان داده شده است و همچنین برای سخت کار کردن فولادهای ساختاری غیر آلیاژی برای ابزار برش گرم. علاوه بر این بالا سختی فلز جوش از مقاومت خوبی برخوردار است و تا دمای 550 درجه سانتیگراد مقاومت می کند.

KST D 61
E4 UM 60 ST
E Fe4

الکترود تنگستن با سرعت بالا فولاد پوشش داده شده با سرعت بالا ، برای جوشکاری و نشان داده شده است بازسازی لبه های آلیاژ کم و فولاد کربن ، و همچنین برای ایجاد سختی برش سرد و گرم ابزار برای کاهش رقت در هنگام جوشکاری از آمپراژ کم استفاده کنید و دانه های ریزتر استفاده کنید.

KST Mn HARTSTAHL S E7 UM 250 K
E Fe9
 الکترودهای پوشیده شده برای رسوب یک فولاد سخت آستنیتی Mn برای کاربردهای زیاد ضربه ، برای تعمیر قطعات فولادی Mn فرسوده ، مانند قطعات تجهیزات خاکبرداری ، لب سطل ، دندان بیل ، فک و مخروط سنگ شکن ، تیغه ضربه و چکش ، راه آهن نقاط سوئیچ و غیره.
KST Mn HARTSTAHL E7 UM 200 K
E Fe9
 الکترودهای پوشیده شده برای رسوب یک فولاد سخت آستنیتی Mn برای کاربردهای زیاد ضربه ، برای تعمیر قطعات فولادی Mn فرسوده ، مانند قطعات تجهیزات خاکبرداری ، لب سطل ، دندان بیل ، فک و مخروط سنگ شکن ، تیغه ضربه و چکش ، راه آهن نقاط سوئیچ و غیره.
KST 4010 Kb E6 UM 55 R
E Fe8

الکترود ویژه برای رسوب یک آلیاژ مقاوم در برابر اصطکاک و اکسیداسیون فلز به فلز. مخصوص شافت های سخت ، دنده های کم آلیاژ ، صندلی های سوپاپ ، بازوهای میکسر و تیغه ها ، چرخ های محرک ، پیوندهای زنجیره ای و پین ها و غیره

KST E 600 HT E6 UM 60
E Fe8

الکترود پوشش داده شده پایه ای که مخصوص قسمتهای مقاوم در برابر خاک زنی مشخص شده است تجهیزات ، تجهیزات معدن ، سنگ شکن مخروطی ، و غیره آلیاژ فلز جوشکاری مناسب است در برابر سایش و ضربه بالا مقاومت می کند ، و فقط می توان با سنگ زنی ماشینکاری کرد.

KST EH CR 59 E10 UM 60 GR
E Fe14
 

الکترود ویژه کاربید Cr با قدرت بازیابی بالا که برای تجهیزات مقاوم در برابر آن نشان داده شده است سایش زیاد ناشی از سایش مواد معدنی با ضربه متوسط ، برای تجهیزات خاک بری قطعات ، تاسیسات سنگ شکن ، نوار نقاله پیچ ، پمپ ، نوار نقاله گل و شن و ماسه و غیره

KST EH CR 63 E10 UM 65 GRZ
E Fe14
 الکترود بازیابی بالا ویژه حاوی کاربیدهای Cr ، Mo ، Nb ، W برای تجهیزات در معرض سایش سایشی بالا ، که برای صنایع الکل قند ، سیمان و کارخانه های سرامیک ، تجهیزات زمینی و غیره 
KST EH CR 70 E10 UM 65 GRZ
E Fe16
 الکترود روکش دار با مقاومت در برابر سایش بالا حتی در معرض زیاد بودن درجه حرارت ، برای سخت سازی و ترمیم سطل ها ، دندان های بیل ، پخت و پز قطع کننده ها ، ناودانهای تغذیه کوره بلند ، پیچ های نقاله ، در الکل قند صنعتی که در آن حداکثر مقاومت در برابر سایش مورد نیاز است ، مانند خراشنده های باگاس ، اگزوزرها و غیره. در صورت لزوم حداکثر دو لایه باید اعمال شود
KST KESTRALLOY CS E23 UM 200 CKNTZ
E Ni2
 الکترود ویژه برای رسوب یک آلیاژ مقاوم در برابر خوردگی معروف به HASTELLOY C ، باشد در اکسیداسیون و همچنین در کاهش محیط استفاده می شود ، مخصوصاً برای سخت پوشکاری نشان داده شده است ابزارهای سخت کوش ، مانند قالب های برش ، سندان ماشین جعل ، قالب های جعل ، مشت و ابزارهای برش گرم و غیره. ویژگی های اصلی پوشش فوق العاده است سختی و سختی پذیری با ضربه در دمای بالا. 
KST TERRADUR E 21 UM 65 G  KST TERRADUR به دلیل داشتن تنگستن ، یک پارچه سخت مقاوم در برابر سایش ایجاد می کند کاربیدهای موجود در ماتریس با سختی میکرو 2000 تا 2800 HV 0،1 به طور خاص نشان داده شده است که در آن ساییدگی شدید است ، مانند بازوهای میکسر ، مته تاج ، خرد کردن و فرآوری سنگ آهک ، خاک رس ، سیمان ، شن ، ذغال سنگ معدنی ، بین دیگران. KST TERRADUR NU و CROCANTE (** اندازه دانه: "F" = خوب ، "M" = متوسط و "G" = اندازه ناخالص) توسط فرآیند اکسی استیلن اعمال می شود و TERRADUR R یک الکترود سرپوشیده برای جوشکاری قوس الکتریکی است. 

طراحی شده توسط سعید بزرگ زاده